603 811 834 sport@powiatbrzeski.pl

Wyniki

Tak prezentują się wyniki po 1 etapie Akcji! Poznaj osoby, które zakwalifikowały się do etapu 2 i zawalczą o tytuł Najaktywniejszego Mieszkańca Powiatu Brzeskiego.

Rowerzyści - Mężczyźni

Lp. Imię i Nazwisko Etap 1 [km] Etap 2 [km] Suma [km]
Tristan Herrle 3340,8 3951 7291,8
Sebastian Pagacz 2711,5 3596,6 6308,1
Tomasz Biel  2460 3745,5 6205,5
Paweł Kopytko 2381,9 1912,5 4294,4
Mateusz Pałucki 2052,5 2617,9 4670,4
Piotr Kołodziej  1842,1 2919,7 4761,8
Marcin Przybylski  1561,8 2093,2 3655
Olek Duda  1476,3 1671,2 3147,5
Marek Tyka  1476,2 - 1476,2
Paweł Laska 1342,5 844,1 2186,6
Piotr Kotra 1196 2786,5 3928,5
Jakub Ciura 1087,6 96,4 1184
Grzegorz Kopytko 1077,9 3038,8 4116,7
Kuba Szydek 923,6 - 923,6
Jarosław Borowiec 917,2 416,3 1333,5
Bartłomiej Ryba  915,3 560,5 1475,8
Grzegorz Woda  907,9 722,7 1630,6
Kazimierz Brzyk 900,9 500,8 1401,7
Andrzej Kozub  727,6 357,6 1085,2
Piotr Ścipień 718,8 889,2 1608
Dariusz B 707,1 1003,4 1710,5
Robert Zasadni  525,5 596,9 1122,4
Adrian Wieciech  511,5 194,3 705,8
Sławomir Pater 499,8 53,1 552,9
Władysław Nieć 445,6 - 445,6
Tomasz Idzik  342,9 363 705,9
Marcin Stypka 329 - 329
Daniel Kuraś 328 1542,8 1870,8
Tomasz Grzesik 320,1 - 320,1
Piotr Nakielny  304,9 - 304,9
Michał Lubowiecki  294,6 - 294,6
Pawel Rozwadowski 292,1 - 292,1
Filip Ptak 266 61,4 327,4
Mariusz U 263,8 - 263,8
JarQ  263 - 263
Ryszard Klis 256,7 - 256,7
Kuba Gibes 251,4 481,3 732,7
Wojtek Sowa  248 - 248
Rafał Madej  246,3 - 246,3
Krzysztof Errr 237,5 269,0 506,5
Zbigniew Różak  223 - 223
Paweł Ciura 210,6 - 210,6
Adrian Wróbel  199,9 150,7 350,6
Kamil Mróz 195 - 195
Krzysztof Haus 189,6 - 189,6
Paweł Poskłonka 186,5 261,3 447,8
Jakub Klasa 172,5 - 172,5
Rafał Kopytko 170,5 164,4 334,9
Dominik Płacheta  166,2 - 166,2
Piotr Wójcik  158,8 - 158,8
Jacek Drużkowski  150,1 - 150,1
Michał Kulig  140,5 216,0 256,5
Jan N 139,2 - 139,2
Kamil Brzęk  137,8 - 137,8
Mariusz Skwarło  116,1 130,6 246,7
Rafał Cichoński 112,5 - 112,5
Krzysztof Stelmach  111,7 29,1 140,8
Jakub Nowicki  110,8 - 110,8
Piotr Haus  101,2 11,0 112,2
Tadeusz Baca 99,5 - 99,5
Adrian Janawa  94,5 - 94,5
Jakub Mrzygłód  84,9 - 84,9
Jakub Żurek  75,4 122 197,4
Jakub Sławek  72,2 19,5 91,7
Piotr Smoła Stolarzczyk 71,7 - 71,7
Adam Ancukiewicz 70,4 - 70,4
Piotr R 69,9 60 129,9
Wojciech Woda 68 684,8 752,8
Mirosław Szczupak  65,6 - 65,6
Szymon Ca 64,5 - 64,5
Konrad Król  61,5 102,3 163,8
Damian Duda 61,2 - 61,2
Marcin Krupa 59 - 59
Grzegorz Turlej  57 - 57
Dominik Dominik  56,3 - 56,3
Adam Wiśniowski  52,1 - 52,1
Michał Żurek  48,9 - 48,9
Wiesław Kołek  48,2 221 269,2
Konrad Rzenno  42,3 - 42,3
Wojciech Cebula  42 - 42
Damian Kisiel 39,9 - 39,9
Bartłomiej Kukułka  39,3 - 39,3
Krystian Sroka 39,2 - 39,2
Florian Kawa 38,2 - ,2
Rafał Kawa  37,6 - 37,6
Sebastian Orzeł  36,2 - 36,2
Paweł Cebula 33,3 394,6 427,9
Jan Kusion 33,3 - 33,3
Bartłomiej Skoczeń 32,8 59,5 92,3
Jan Pałucki 31,9 - 31,9
Mikołaj Stolarz  31,2 - 31,2
Jakub Miziński  30,6 - 30,
Krzysztof Jędrychowski 30,4 - 30,4
Witold Zabrzański 29,3 - 29,3
Lucek Baran  28,9 105,6 134,5
Marcin Borowiec 27,1 - 27,1
Jacek Sztando  26,4 68,1 94,5
Tomasz Gałek  22,3 - 22,3
Szymon Wątroba  21,3 - 21,3
Kamil Płachta 18 - 18
Tomasz Florek 16,5 - 16,5
Karol Potępa  16,5 129,1 145,6
Tomek Mleczko  15 - 15
Szymon Sikora 14,7 - 14,7
Mateusz Ruszaj  13,5 - 13,5
Bartłomiej Wnęk  13,4 - 13,4
Łukasz Dziurgot  12,4 - 12,4
Bartosz Cabała  12,1 - 12,1
Krystian Borowiec 10,9 - 10,9
Tomasz Zając  10,7 - 10,7
Grzegorz Mularz  10,4 - 10,4
Marcin Kołpa  10,3 - 10,3
Kuba Kozdrój 10,1 - 10,1
Karol Karaś 10 - 10
Michał Staszczyk 6 - 6
Łukasz Gawęcki 5,1 - 5,1
Łukasz Pajor  3,3 75,4 78,7
RAZEM: 42 127,9

Rowerzyści - Kobiety

Lp. Imię i Nazwisko Etap 1 [km] Etap 2 [km] Suma [km]
Beata Komorowicz 2299,7 2416,4 4716,1
Ewa Majewska 1600,5 1652,2 3252,7
Maria Ryba 1597,4 73,0 1670,4
Ewa Gibała  976 1569,4 2545,4
Anna Dudek  803,5 508,7 1312,2
Maria WP 780,4 908,4 1688,8
Dorota Malaga  677,6 747,3 1424,9
Jadwiga Gargul 639,2 1347,3 1986,5
Joanna Fidelus 556,9 808,5 1365,4
Klaudia Książek 542,5 189 731,5
Teresa Borowiec 511,7 967,7 1479,4
Marta Zaleśna 505,7 259,9 765,6
Magda Wójtowicz  496,4 429,3 925,7
Katarzyna Forma 469,1 391,4 860,5
Oliwia Piotrowska 354,9 879,1 1234
Małgorzata Kozdrój 340,2 290,5 630,7
Monika Madej 275,6 302 577,6
Iwona Majka  264,3 141 405,3
Teresa Piotrowska 255,9 930,9 1186,8
Ewa Woda 254,9 966,2 1221,1
Beata Pawlik 251,3 116,6 367,9
Zuzanna Gałek 222 75,9 297,9
Teodezja T 215,5 558,1 773,6
Krystyna Pawłowska  201,2 - 201,2
Anna Woda  162,3 815,0 977,3
Sylwia Laska  145,9 159,3 305,2
Marta Szczupak  139,4 105,1 244,5
Ania Kucmierz 116,5 - 116,5
Renata Cichońska 112,5 59,6 172,1
Karolina Borowiec 108,7 - 108,7
Agnieszka Rogozik-Walczak 107,4 - 107,4
Karola Z 105,1 135,7 240,8
Barbara Fielek  100,4 11,7 112,1
Iwona Kalisz-Drewko 99,2 22,9 122,1
Renata Cichońska  94 - 94
Paulina Ząbkowska  93,2 66,1 159,3
Agniszka Wiśniowska 85,9 111,8 197,7
Niki Nikosia 79,6 51,3 130,9
Weronika Oleksy 71,1 3 74,1
Kinga Osysko  68,1 12,8 80,9
Katarzyna Pawlik 66,9 56,7 123,6
Alicja Anna Mordarska 64,1 - 64,1
Weronika Płachta  61,2 55,3 116,5
Aneta Żurek  60,3 - 60,3
Agata Jakubowska 53,5 - 53,5
Sabina Górak  53 - 53
Agata Kuraś 52,9 - 52,9
Karolina Witkowska 52,2 - 52,2
Klaudia Książek 52,2 189,0 241,2
Ilo Gie  52 37,8 89,8
Judyta Skwarło  50,9 - 50,9
Joanna Kusion 47,6 - 47,6
Magdalena Kuras  45,3 - 45,3
Iza Kornaś 39,2 104,4 143,6
Magdalena Kupiec 35,6 - 35,6
Mariola Rzepa  32,5 13,2 45,7
Beata Grys 30,3 - 30,3
Ewa Miśkowicz  30,1 224,5 254,6
Julka Libra  26,6 53 79,6
Iwona Zych  26,3 3,6 29,9
Marysia Gądek  25,2 29,6 54,8
Beata Florek  24,6 - 24,6
Aneta Kądziołka  23 190,8 213,8
Magdalena Grzyb 23 105,9 128,9
Katarzyna Gądek  22,6 - 22,6
Natalia Wójtowicz 21,8 579,9 601,7
Beata Pałka 16,8 21,1 37,9
Małgorzata Szatkowska 15 82,5 97,5
Alina Banach 12,2 - 12,2
Julita Krytkowska 11,9 - 11,9
Oliwia Jaworska  11,5 - 11,5
Żaneta Góra 11,5 - 11,5
Joanna Sz 11,2 - 11,2
Małgorzata Barwiołek  10,1 13,2 23,3
Paulina Daniel 8,6 - 8,,6
Patrycja D 6 - 6
Anna Pawlik  5,2 - 5,2
Patrycja Łabno  2,6 - 2,6
RAZEM: 17 977,2

Chodziarze - Mężczyźni

Lp. Imię i Nazwisko Etap 1 [km] Etap 2 [km] Suma
Wojtek Marecik  555 770,2 1325,2
Paweł M 478,5 - 478,5
Krzysztof Papież  425,5 940,8 1366,3
MyNaSzlaku  357,9 320,0 677,9
Krzysztof Jewuła 298,2 364,7 662,9
Bartosz Gibes 250,8 966,1 1216,9
Damian Polak  250 25,8 275,8
Juliusz Madej  165,5 - 165,5
Mateusz Duch  164,6 28 192,6
Tomasz Kozdrój  135,4 85,3 220,7
Mateusz Zięba  101,6 75,3 176,9
Kacper Markowski 99,3 - 99,3
Paweł Ciura 91,8 - 91,8
Michał Staszczyk 69,6 - 69,6
Rafał Kopytko  66,9 82,7 149,6
Szymon Sikora 62,6 - 62,6
Grzegorz Gurgul 50,1 - 50,1
Kamil Jewuła  47,8 64,4 112,2
Jan Pałucki  39,6 19,4 59
Filip Ptak  32,8 - 32,8
Mikołaj Pawełek  26,6 - 26,6
Krzysztof Chojecki  20,1 - 20,1
Oskar Motak  19,7 - 19,7
Patryk Krzyżak  18,5 - 18,5
Mariusz Malaga 16,8 - 16,8
Piotr Wójcik  15,8 - 15,8
Dawid Nowicki  15,6 - 15,6
Paweł Michalczyk 14,5 - 14,5
Adam Wiśniowski 13,3 - 13,3
Wiktor Kołdras 12,9 - 12,9
Paweł Poskłonka  12,6 - 12,6
Grzegorz Turlej  11,7 24,5 36,2
Piotr Kołdras  11,8 - 11,8
Mariusz U 10,4 - 10,4
Karol Karaś  10 - 10
Zbigniew Różak 9,1 - 9,1
Piotr Lamot 7,3 - 7,3
Łukasz Pajor  7,1 0,1 7,2
Mateusz Ruszaj  3,8
Bartek Wnęk 3,5
Marcin Madej 3,3
Kamil Stasik  2,1
Szymon Wątroba  0,3
RAZEM: 4 010,3

Chodziarze - Kobiety

Lp. Imię i Nazwisko Etap 1 [km] Etap 2 [km] Suma
Edyta Woldańska  649,7 1268,2 1917,9
Iwona Zych 609,7 538,7 1148,4
Krystyna Woldańska  577,2 858,6 1435,8
Sylwia Janicka  559,1 1401,8 1960,9
Katarzyna Karczewska-Żółty 504 374,3 878,3
Magdalena Kraczkiewicz 423,1 201,6 624,7
Daga M 407 326,8 733,8
Agata Kozdrój  397,7 246,7 644,4
Monika Mida 389,7 243,3 533
Edyta Pielińska  368,5 190,2 558,7
Monika Górka  361,5 597,6 959,1
Katarzyna Kornaś  314,8 97,7 412,5
Edyta Rutkowska  296,3 204,5 500,8
Anna Nowak 288 272,1 560,1
Agnieszka Klek 228,7 - 228,7
Magdalena Rabiasz  225,5 - 225,5
Kazimiera Bodura 215,1 - 215,1
Ewa Filipek  214,8 - 214,8
Bożena Chełstowska  203,2 240 443,2
Władzia Zelek 182,8 - 182,8
Magda Kupiec 177,7 141,3 319
Adriana Bogusz 172,9 - 172,9
Bożena Wiewióra  164,1 8,9 173
Ania Repetowska  157,2 204,5 361,7
Renata Cichy  144,2 96,7 240,9
Lidia Wypasek  131 - 131
Jadwiga Gargul 127,3 118,7 246
Agata Jakubowska  125,1 92,6 217,7
Monika Madej  123,7 - 123,7
Agnieszka Wiśniowska  123,4 8,7 132,1
Katarzyna Gądek  110 122,3 232,3
Małgorzata Sacha  105,2 - 105,2
Marysia Gądek  101,7 108,8 210,5
Paulina Miś - Wiewióra  95 - 95
Agnieszka Rogozik-Walczak 83,4 34,6 118
Anna Pa 77 - 77
Małgorzata Barwiołek 74,3 68,9 143,2
Kinga M 73,2 3,7 76,9
Paulina Panna  72,8 28,3 101,1
Alicja Anna Mordarska 60 - 60
Małgorzata Sacha  58,4 - 58,4
Anna Gurgul  58,4 - 58,4
Marta Grochola  55,2 56,7 111,9
Monika Gruca 52,8 - 52,8
Renata Łątka-Mleczko 52,7 - 52,7
Agnieszka Chojecka  52,4 - 52,4
Renata Cichońska  51,1 82,3 133,4
Angelica Stec 47,2 - 47,2
Aneta Kądziołka 46,3 109,1 155,4
Maria WP 34,7 32,6 67,3
Martyna Wąsik 30,1 - 30,1
Jolanta Szczygiełek 29,9 9,90 39,8
Mariola Rzepa  28,9 16,1 45
Paulina Ząbkowska  23,4 - 23,4
Aneta Grzesik 23,2 102,4 125,6
Monika Nowak  22,4 - 22,4
Paulina Stachoń  20,9 - 20,9
Żaneta Góra 19,5 - 19,5
Ewelina Polek 19,4 - 19,4
Ala Gil 18,8 - 18,8
Paulina Tracz 17,4 18,5 35,9
Edyta Zych  17,2 - 17,2
Alina Banach  16,6 - 16,6
Edyta Wnęk 13,8 1,7 15,5
Sabina Górak 13,1 - 13,1
Aneta Żurek  12,7 88,5 101,2
Ania Staszczyk 12,2 18,4 30,6
Katarzyna Pawlik 11,4 - 11,4
Małgorzata Kozdrój 10,6 - 10,6
Justyna H 7,6 - 7,6
Karolina Rocznika 7,3 - 7,3
Agata Kuraś 7,1 - 7,1
Ludmiła Dumańska 6,3 - 6,3
Magda Ormiańska 6 - 6
Niki Nikosia  5,7 10,2 15,9
Agata Bakalarz  5,5 - 5,5
Iwona Pachut  5,1 - 5,1
Karolina Morys  4,9 - 4,9
Weronika Pałka 4,8 - 4,8
Monika Barwiołek  3,1 - 3,1
Bernadeta Śledź 2,2 2,8 5
Joanna Sz 2 - 2
Jolanta Kurtyka 1 - 1
Lucyna Święch 0,8 - 0,8
Paulina Babraj 0,1
RAZEM: 10 665,8

Biegacze - Mężczyźni

Lp. Imię i Nazwisko Etap 1 [km] Etap 2 [km] Suma
Michał Staszczyk 642,2 858,2 1500,4
Jakub Ciura 558,6 803,8 1362,4
Dominik Papuga 476,5 541,5 1018
Krzysztof Pagacz 471,4 407,5 878,9
Piotr Tracz 372,6 517,1 889,7
Tadeusz Płachta 361,6 449,0 810,6
Piotr Gibała 325,8 500,3 826,1
Andrzej Zych 306,4 319,1 625,5
Piotr Lamot 281,5 108,5 390
Piotr Smoła 278,5 275,8 554,3
Adrian Wieciech 268,2 51,9 320,1
Lucek Baran 221,2 103,1 324,3
Wojciech Marecik 200,7 257,8 458,5
Wojciech Stanisławczyk 190,6 82,6 273,2
Daniel Flądro 187,4 606,0 793,4
Krzysztof Errr 177,4 228,8 406,2
Tomasz Wilk 176,9 - 176,9
Piotr R. 152,2 - 152,2
Rafał Wnęk 150,5 - 150,5
Krystian Sroka 133,8 - 133,8
Michał Turlej 130,9 20,1 151
Bartłomiej Barnacki 130,4 122,7 253,1
Riczmond RJ 100,7 229,9 330,6
Bartłomiej Skoczeń  67 - 67
Krzysztof Jędrychowski 63,8 - 63,8
Mirosław Kociołek 60,9 - 60,9
Paweł Poskłonka 56,6 - 56,6
Tomasz Florek 55 - 55
Mariusz Pałka 43,7 - 43,7
Wiesław Kołek 41,2 - 41,2
Jerzy Kita 40,9 75,3 116,2
Bartłomiej Kukułka 38,9 - 38,9
Mateusz Godzik 32,7 - 32,7
Wacław Górski 30,2 - 30,2
Krzysztof Papież 29,6 - 29,6
Wiktor Bachulski 29,1 - 29,1
Rafał Gajda 28,6 361 389,6
Tomasz Biel 25,3 22,2 47,5
Mariusz U. 21,7 - 21,7
Kuba Szydek 20,1 - 20,1
Paweł Ciura 17,7 - 17,7
Jakub Klasa  17,3 - 17,3
Mariusz Skwarło 17 - 17
Mateusz Kubala 12,6 - 12,6
Mirosław Baca 11,1 - 11,1
Krzysztof Stalmach 10,3 - 10,3
Arek Gwóżdż 10,2 - 10,2
Jakub Sławek 7,9 - 7,9
Jan Pałucki 7,1 - 7,1
Sebastian Pagacz 4,4 - 4,4
Radosław Chojecki 2 - 2
Witold Zabrzański 1,8 - 1,8
RAZEM: 7 100,7

Biegacze - Kobiety

Lp. Imię i Nazwisko Etap 1 [km] Etap 2 [km] Suma
Katarzyna Kmieć 412,9 622,9 1035,8
Joanna Kusion 362,7 272,7 635,4
Barbara Ćwioro 309 561,6 870,6
Maria Ryba 301,5 73,3 374,8
Monika Sz 288,4 560,1 848,5
Oliwia Jaworska 257,2 92,8 350
Izabela Ancukiewicz 228,6 287,9 516,5
Aneta Zych 189,8 177,4 367,2
Barbara Fielek 167,7 163,5 331,2
Anna Nowak 161,7 256,3 418
Małgorzata Sacha 150,8 232,7 383,5
Katarzyna Żak 144,7 194,6 339,3
Barbara Chełstowska 143,1 - 143,1
Beata Florek 111,2 132,9 244,1
Ania Staszczyk 80,7 59,1 139,8
Daria N 76,9 103,7 180,6
Katarzyna Pawlik 76,8 - 76,8
Anna Dudek 53 79,2 132,2
Karolina Skoczeń 49,2 45,9 95,1
Patrycja Bujak 40,6 - 4,6
Wanda Gurak 40 - 40
Iza Kornas 34,7 99,8 134,5
Beata Pawlik 34,5 71,0 105,5
Kinga Osysko 34,5 91,4 125,9
Magdalena Grzyb 32,5 17,3 49,8
Sabina Górak 23,1 - 23,1
Karolina Roczniak  21,3 - 21,3
Justyna Kopytko 20,9 - 20,9
Klaudia Książek 19 - 19
Lidia Wypasek 17 - 17
Katarzyna Pala 13,4 - 13,4
Joanna Fidelus 13,1 - 13,1
Magdalena Kuras 11,2 - 11,2
Beata Hamuda 10 - 10
Klaudia Maria 10 - 10
Ewa Woda 6,6 37,5 44,1
Joanna Szczepka 4,9 - 4,9
Klaudia K 4,2 - 4,2
Marcelina Kowalczyk 4 - 4
Katarzyna Wilk 3 - 3
Ludmiła Dumieńska 1,4 - 1,4
Paulina Tracz 0,1 - 0,1
RAZEM: 3 965,9

Tegoroczna edycja ma charytatywny charakter. Zawodnicy zbierają kilometry nie tylko dla zwycięstwa, zdrowia i własnej satysfakcji, ale także dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Złotej.

I mamy dobrą wiadomość! 😉 Próg 50 000 km został osiągnięty już w 1 etapie naszej Akcji! Do tej pory uzbieraliście dokładnie 85 847,80 km! Gratulujemy Wam! Dzięki Waszemu zaangażowaniu nasz Sponsor – Firma CMC – przekaże na rzecz dzieci z SOSW kwotę w wysokości 10 000 złotych!


Facebook