5 sezon Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski

Tak jak zapowiadaliśmy – ruszamy z naszą Akcją! 17 maja – w najbliższy poniedziałek – startują nasze trzy flagowe rywalizacje! W tym roku trenujemy w nieco innej formie. Edycję podzieliliśmy na dwa etapy:

  • etap 1 – od 17 maja do 1 lipca
  • etap 2 – od 2 lipca do 31 sierpnia

Wyniki z etapu 1 i 2 będą sumowane w Klasyfikacji Końcowej.

W etapie 1 rywalizujemy w dwóch grupach. Do etapu 2 zakwalifikują się wyłącznie aktywni Uczestnicy. To oni zawalczą o Tytuł Najaktywniejszego Mieszkańca Powiatu Brzeskiego w każdej z trzech dyscyplin.

CHODZIARZE, BIEGACZE, ROWERZYŚCI z Powiatu Brzeskiego już teraz rejestrujcie, logujcie się w aplikacji MapMyRun i dołączajcie do znajomych Powiatu Brzeskiego, aby otrzymać zaproszenie. Szczegóły w krótkiej wideo-instrukcji:

5 sezon Akcji „Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski” jest wyjątkowy. Zbieramy kilometry-złotówki dla Dzieci ze SOSW w Złotej. Partner Akcji Firma CMC – Centrum Motoryzacji Czyżycki zadeklarował kwotę 10 000 złotych na modernizację obiektu sportowego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Złotej. Jedynym warunkiem jest przekroczenie przez Aktywnych magicznej granicy – 50 000 kilometrów.

Dla wszystkich Aktywnych, którzy podczas swojego treningu osiągną pułap 10 kilometrów mamy przygotowane sportowe koszulki z logiem akcji.

Biegaj, spaceruj, wybierz się na rowerową przejażdżkę 😉 Zdobywaj kolejne kilometry, odbierz koszulkę, promuj naszą zabawę i zawalcz o tytuł Najaktywniejszego Mieszkańca. Nie zapominaj, że każdy Twój trening to kolejna „cegiełka” budująca nasz wspólny cel – wsparcie dla najmłodszych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Złotej.