Pomagajmy Aktywnie! CEL –> 200 000 km!

Powiat Brzeski już po raz czwarty przygotowuje się do startu autorskiej Akcji sportowej, która angażuje i jednocześnie integruje entuzjastów aktywnego spędzania wolnego czasu. Tegoroczna edycja „Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski – sezon 4” ruszy tradycyjnie Pierwszego Dnia Wiosny, czyli 20 marca 2020 r.

„Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski” to jedyna tego typu Akcja w regionie. Za pośrednictwem międzynarodowej aplikacji mobilnej Endomondo tworzymy naszą autorską rywalizację i udostępniamy ją wszystkim zainteresowanym obywatelom Powiatu Brzeskiego. Ta oryginalna forma aktywności przez pół roku mobilizuje naszych Mieszkańców do wzięcia udziału w zdrowej rywalizacji z możliwością komentowania, porównywania wyników i podglądania osiągnięć innych zawodników. Każdy uczestnik posiada własny profil, na którym publikuje kilometry, czas oraz trasę, jaką przebył. W ten sposób nie tylko promujemy kulturę fizyczną oraz zdrowy tryb życia, ale także staramy się integrować Mieszkańców Powiatu Brzeskiego.

Akcja zyskuje coraz większe rzesze fanów. Poprzednia edycja zgromadziła prawie 500 uczestników, którzy wspólnie zdobyli dokładnie 219 860 km (Chodziarze: 32 370 km, Biegacze: 25 275 km, Rowerzyści: 162 215 km). Ci najbardziej wytrwali stanęli na podium i odebrali unikatowe statuetki.

W tym roku planujemy nieco zmienić zasady gry. Rosnąca popularność inicjatywy to znakomita szansa na poszerzenie pola naszej rywalizacji. Chcemy, aby każdy zdobyty kilometr był jedną z wielu charytatywnych cegiełek, które przyczynią się do osiągnięcia głównego celu – wsparcia dla dzieci niepełnosprawnych. Do Akcji dołączył jeden z brzeskich przedsiębiorców – Firma CMC – Centrum Motoryzacji Czyżycki, który zadeklarował swoją pomoc. Teraz wszystko zależy od Was, drodzy Aktywni. Przed Wami nie lada wyzwanie – musicie wspólnie przejść, przebiec i przejechać co najmniej 200 000 kilometrów, a dzięki temu nasz Fundator będzie mógł przekazać wsparcie finansowe uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Złotej. Do tej pory uczestnicy byli aktywni dla zdrowia i własnej satysfakcji, tym razem dodatkową motywacją będzie pomoc dzieciom niepełnosprawnym.

BIEGACZE 🔝🔝 https://www.endomondo.com/challenges/42386343
ROWERZYŚCI🔝🔝 https://www.endomondo.com/challenges/42386338
CHODZIARZE 🔝🔝 https://www.endomondo.com/challenges/42386332

Czekamy na Was, Wasze zaangażowanie i dobre serca. Zróbmy to razem! Pomagajmy, trenujmy i bawmy się bezpiecznie i aktywnie w udoskonalonej czwartej edycji „Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski”. PAMIĘTAJCIE! Każdy krok to kolejny grosik w puli!