Drodzy Uczestnicy!

Niestety coraz częściej docierają do nas niepokojące informacje o nadużyciach związanych z „gromadzeniem” kilometrów w ramach akcji Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski. Zapewniamy, że Administrator stopniowo będzie weryfikował zarejestrowane treningi.

Do końca kwietnia Użytkownicy, których wyniki wzbudzą wątpliwości i będą wskazywać na nieuczciwość, zostaną usunięci z rywalizacji. Jednocześnie przypominamy o upublicznianiu swoich tras. Staramy się, aby wszystko było jasne i transparentne, aby żadne wątpliwości nie zakłócały miłej atmosfery naszej wspólnej sportowej zabawy.

Wasza cierpliwość, drodzy Aktywni, wystawiana jest także na próbę przez awarie aplikacji Endomondo. Bywa, że nie są zaliczane kilometry, bywa, że statystyki umieszczają uczestników pod ziemią, w stratosferze lub sugerują, że zawodnicy przemieszczają się z zawrotnymi prędkościami, np. 5 mln km/h. Niestety aplikacja w wersji darmowej funkcjonuje lepiej lub gorzej, a Organizator akcji nie ma na to żadnego wpływu. Jedynym wyjściem jest przesyłanie wiadomości do administratorów aplikacji.

Wszystkich prosimy o wyrozumiałość i grę fair play!

Do zobaczenia na trasie! 😉